Jak nie przepłacać na podróżach? Wybierać tanie wycieczki z NH1!

Jak nie przepłacać na podróżach? Wybierać tanie wycieczki z NH1!

  • Admin
Ostatnio sporo się słyszy  astronomicznych cenach, na jakie natrafiają wczasowicze odpoczywający nad polskim morzem czy w naszych pięknych górach. Czy musimy płacić tak dużo? Nie, nie musimy. Wystarczy, że zdamy się na pomoc fachowców.

Zbliża się sezon urlopowy i w ogólnopolskich portalach coraz więcej informacji o tym, jak drogo jest tam, gdzie wypoczywają Polacy. Droga rybka nad morzem jest już standardem w takich newsach. Ostatnio pojawiły się jednak też podobne doniesienia z naszych ukochanych gór, gdzie kawa i ciastko kosztują ładnych kilkadziesiąt złotych.

Nas, jako miłośników gór, boli to szczególnie. Takie informacje mogą sugerować, że wyjazd w góry oznacza ogromne wydatki. Czy jednak tak musi być? Nie! Wcale nie musi! I nie jest, ponieważ NH1 organizuje takie wyjazdy, które może zaoferować w przystępnej cenie.

tanie wycieczki gory

Atrakcje turystyczne w atrakcyjnej cenie

W naszej ofercie można bez problemu znaleźć tanie wyjazdy w góry. Jak zapewne zauważycie, nie oferujemy wycieczek po całej Polsce i całym świecie. Specjalizujemy się wycieczkach górskich, ponieważ góry kochamy najbardziej.

Oferujemy takie wycieczki w góry, które z jednej strony zapewniają niezapomniane przeżycia, a z drugiej ich koszt nie drenuje portfela. Jako stosunkowo niewielkie, ale założone przez pasjonatów turystyki biuro podroży, robimy wszystko, żeby zaoferować Wam, podobnym nam miłośnikom podróżowania, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.

tanie wycieczki wakacje 2020

Najważniejsze jest w cenie

Naszą ofertę wyjazdów turystycznych konstruujemy tak, aby cena była z jednej strony jak najbardziej korzystna, a z drugiej zawierała wszystko to, co niezbędne, aby nasi Klienci wracali do domu w pełni usatysfakcjonowani.

Zdecydowana większość naszych wycieczek ma w cenie główne posiłki, czyli śniadanie i obiadokolację. Tam, gdzie to możliwe, organizujemy grille i ogniska, gdzie dodatkowo można się posilić. Mamy świetne dojście do najlepszych oscypków. Tanich oscypków – prosto od bacy!

Oczywiście, nie da się uniknąć głodu na szlaku czy podczas zwiedzania. Wtedy doradzimy Wam, gdzie jeść, aby nie przepłacić. Gdzie kupić cokolwiek, aby nie wydać wiele. Miejsca, które odwiedzamy, znamy, jak własną kieszeń. Zadbamy i o Wasze kieszenie.

Cena naszych wycieczek obejmuje też tak wydawałoby się niewielkie wydatki jak ubezpieczenie, bilety, czy dojazd na początek szlaków i do atrakcji turystycznych. Uwierzcie, to tak naprawdę nie są tanie rzeczy, a my wiemy, jak optymalizować takie koszty, żeby całkowita cena wycieczki była równie atrakcyjna, jak atrakcyjne są miejsca, do których zabieramy Was – naszych klientów.

Spróbujecie naszych specjalności – atrakcyjnych wycieczek w optymalnej cenie!

tanie wyjazdy góry