Zakochaj się górach! Do tego idealne są wycieczki dla singli i samotnych

Zakochaj się górach! Do tego idealne są wycieczki dla singli i samotnych

  • Admin
Lubisz podróżować, a jednocześnie jesteś singlem, czujesz się trochę samotny i chciałbyś poznać bratnią dusze? Właśnie dla Ciebie Biuro Podroży NH1 przygotowało wycieczki dla singli i samotnych. To świetna okazja, aby poznać kogoś o podobnych pasjach i tak jak Ty zakochanych w podróżowaniu.

Podróże i wycieczki to świetna okazja do tego, aby poznać kogoś, kto tak samo kocha zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Wspólna wspinaczka na szczyt, marsz doliną czy biesiadowanie przy ognisku to idealne okazje, aby nawiązać nową znajomość. Albo nawet zakochać się :) !

Biuro Podróży NH1 wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom i zaprasza na wycieczki dla singli. Nasza specjalna oferta skierowana jest głównie do osób kochających góry.

W ofercie mamy kilak wycieczek dla osób samotnych z cyklu „Poznajmy się…”. Długie wędrówki to najlepsza pora, aby zagadać, poznać się bliżej i wrócić do domu z powiększonym gronem znajomych.

Zobaczcie naszą ofertę wycieczek dla singli:

WYCIECZKA DLA SINGLI – RYSY

WYCIECZKA DLA SINGLI – KARKONOSZE

WYCIECZKA DLA SINGLI – NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD W BIESZCZADACH

WYCIECZKA DLA SINGLI – TATRY I PIENINY

 


 

A już we wrześniu 2020 roku zapraszamy na I Ogólnopolski Zlot Singli w Pieninach. W programie wypady na górskie szlaki, nauka tańca i pierwszej pomocy oraz lekcje wspinaczki. Alternatywą dla górskich wędrówek jest zwiedzanie zamków Czorsztyn i Niedzica oraz spływ tratwą lub przeprawa łodzią.

Po dniu pełnym wrażeń przy ognisku posłuchamy góralskich opowieści i góralskiej muzyki.

Dla uczestników mamy dwie opcje – przyjazd własny i przyjazd zorganizowany.

Tutaj szczegóły:

OGÓLNOPOLSKI ZLOT SINGLI 2020 – TRANSPORT WŁASNY

OGÓLNOPOLSKI ZLOT SINGLI 2020 – Z TRANSPORTEM

 

 

 

Coś wyjątkowego przygotowaliśmy na koniec roku. To aktywny sylwester dla singli. Będziemy się bawić w Górach Opawskich i Sudetach. Oczywiście będziemy je też zwiedzać. Jedną z największych atrakcji będzie zwiedzanie Skalnego Miasta w Czechach.

Noc sylwestrowa to oczywiście zabawa z poczęstunkiem przy muzyce świetnego didżeja.

Szczegółowy program sylwestra tutaj:

SYLWESTER DLA SINGLI W GÓRACH