Wycieczki w długi czerwcowy weekend 2020 od NH1 – zapraszamy Was w góry!

Wycieczki w długi czerwcowy weekend 2020 od NH1 – zapraszamy Was w góry!

  • Admin
Doszły nas słuchy, że macie już dość siedzenia w domu, rozpiera Was energia i chcielibyście aktywnie spędzić czas. Dlatego przygotowaliśmy dla Was tanie i ciekawe wycieczki na długi czerwcowy weekend 2020. Jedna jest naprawdę wyjątkowa! Jeśli kochacie góry – zapraszamy!

Miłośnicy turystyki uwielbiają długie weekendy. Można wtedy zaplanować ekstra wypad i w kilka dni wiele zobaczyć, dużo przeżyć i w ten sposób naładować akumulatory.

Na tegoroczny czerwcowy długi weekend, który obejmuje Boże Ciało, przygotowaliśmy dla Was bardzo interesujące wycieczki. Wiemy, że kochacie góry, dlatego wszystkie z nich tam prowadzą. Ale każda z nich jest inna!

 

Piękne widoki z Pienin – wycieczka w 4 dni

 

Pieniny to jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych pasm górskich w Polsce – o tym specjalnie nie trzeba nikogo, kto tam był, przekonywać. A kto jeszcze nie był – dla niego wycieczka w Pieniny z biurem podróży NH1 będzie świetnym wyborem.

Będziemy wędrować pięknymi szlakami, zdobywać szczyty, a z nich mieć zachwycające widoki. Szczególnie wspaniałe będą z wieży widokowej na Lubaniu. Zobaczymy Jezioro Czorsztyńskie, a z oddali także zamki w Niedzicy i Czorsztynie.

Przeczytaj więcej: Pieniny i Gorce w długi weekend czerwcowy – wycieczka 4-dniowa

  Kajaki i coś więcej w Pieninach długi czerwcowy weekend

 

Lubicie aktywny wypoczynek? Lubicie przyrodę? Lubicie historię?

Jeśli tak – to ta wycieczka w długi weekend czerwcowy 2020 jest idealna dla Was!

Pieniny na Was czekają! A w Pieninach czekają na Was nasze kajaki. Tak, kajaki, na których będziecie pływać, należą do biura podróży NH1!

Przez trzy dni będziemy na nich pływać po Jeziorze Czorsztyńskim oraz po Pienińskim Przełomie Dunajca. Widoki, jakie będziemy mieli podczas wiosłowania, zachwyca Was z pewnością. Chętni będą mieli możliwość zwiedzenia zamków Czorsztyn i Niedzica.

Ostatni dzień spędzimy już na suchym lądzie – pospacerujemy Drogą Pienińską i zajrzymy do Szczawnicy.

Pierwsze trzy dni będziemy kończyć przy ognisku lub grillu z muzyką.

Więcej informacji: Długi czerwcowy weekend w Pieninach

 Dziesięć tatrzańskich stawów w cztery dni długiego weekendu

 

Tatrzańskie jeziora, zwane częściej tatrzańskimi stawami, to obowiązkowy punkt wielu wycieczek. Na wycieczce w długi czerwcowy weekend 2020 pokażemy Wam ich aż dziesięć, w tym takie, które odwiedzane są rzadziej.

Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami, Czarny Staw Gąsienicowy czy Zmarzły Staw to tylko kilka z nich. Po drodze oczywiście wspaniałe widoki ze szlaków.

A przez pierwsze trzy dni kończymy dzień relaksem przy ognisku lub przy grillu.

Więcej informacji: Wycieczka nad tatrzańskie stawy w długi weekend czerwcowy
Dzika przygoda w Beskidzie Niskim w weekend czerwcowy


Góry, choć tak popularne wśród turystów, zawsze mają swoją tajemniczą odsłonę i dzikie rejony, do których wędrowcy rzadziej zaglądają. My tak właśnie zrobimy – wybierzemy się na prawdziwe łono natury.

W cztery dni pokonamy wiele kilometrów pięknymi trasami Beskidu Niskiego. Aby w pełni poczuć dzikość gór, jedną noc spędzimy w pod namiotami.

Odrobina cywilizacji też jednak będzie. Już pierwszego dnia zwiedzimy Duklę, w tym tamtejszy browar.

Więcej informacji: Dzika Przygoda w Beskidzie Niskim – wycieczka 4-dniowa w długi weekend w czerwcu 2020 

 


Zamień się w górala w Pieninach w długi weekend

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być góralem – wypasać owce czy robić oscypki? A może chcieliście zasmakować życia góralskiego?

Jeśli tak, to zapraszamy Was na wyjątkowy wyjazd, podczas którego właśnie tego będziecie mogli spróbować – bycia prawdziwym góralem. Wokół będzie piękna przyroda, a Wy będziecie jej częścią. Oczywiście, w programie wycieczki także zwiedzania pięknych Pienin.

Ten wyjazd szczególnie polecamy całym rodzinom – i dorośli, i dzieci będą się świetnie bawić.

Więcej szczegółów: Wciel się w rolę górali i poznaj Pieniny od zupełnie innej strony!