Jedź z nami na wycieczkę na życzenie - wybierz miejsce, a my Cię tam zabierzemy!

Jedź z nami na wycieczkę na życzenie - wybierz miejsce, a my Cię tam zabierzemy!

  • Admin

Masz swoje wymarzone miejsce do odwiedzenia, a może chcesz wziąć udział w jakimś wydarzeniu, ale jednocześnie nie chcesz zaprzątać sobie głowy organizacją wycieczki? Nie ma problemu – biuro podróży NH1 zabierze Cię w dowolne miejsce w Polsce, które Ty wybierzesz!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oferta wycieczkowa nie zawsze trafia w gusta i oczekiwania miłośników podróżowania. Zapewne są miejsca, które chciałbyś odwiedzić, ale nie chce Cię tam zabrać żadne biuro podróży, albo oferta z jakichś innych względów Ci nie odpowiada, bo chciałbyś podróżować po swojemu. A może potrzebujesz po prostu transportu z kierowcą, żeby móc wygodnie dotrzeć na miejsce i bezpiecznie wrócić do domu?

W takim razie WYCIECZKA NA ŻYCZENIE od NH1 to oferta dla Ciebie.

 


 

Miejsce docelowe Twojej autorskiej wycieczki może być dowolne. Nie ma znaczenia czy lubisz góry, morze czy jeziora. Jeśli chcesz pojechać na dowolne wydarzenie, jak koncert lub inny występ artystyczny, mecz lub inne wydarzenie sportowe – również zorganizujemy Ci wyjazd.

Wystarczy, że podasz swoje wymarzone miejsce i opiszesz nam, jak powinna wyglądać twoja wymarzona wycieczka – a my to zrealizujemy. Zaproponujemy Ci program, który spełni twoje oczekiwania, a do domu wrócisz zadowolony. Ty wybierasz miejsce i oczekiwania, a my twój plan i twoje marzenia realizujemy.

 


 

Dotrzemy w każdy zakątek Polski i zapewnimy taki wypoczynek, jaki nam zlecisz. Aktywny lub wyciszający, szybki lub długi, nad wodą lub w górach, w mieście lub na odludziu. Ty decydujesz!

Ta oferta skierowana jest do rodzin, paczki znajomych czy firm chcących wysłać swoich pracowników na wyjazd integracyjny.

Tutaj dowiesz się więcej: WYCIECZKA NA ŻYCZENIE Z NH1

Zaufaj nam, a na pewno będziesz zadowolony!