Koncert Leo Rojasa w Sopocie – nowy termin a wrażenia tak samo niezwykłe!

Koncert Leo Rojasa w Sopocie – nowy termin a wrażenia tak samo niezwykłe!

  • Admin

Z powodu pandemii zmuszeni zostaliśmy przełożyć koncert Leo Rojasa w Polsce. Jednak poza datą nie zmieniamy nic – to będzie tak samo niezwykłe doświadczenie, a my mamy nadzieję, że spotkamy się tam z tysiącami fanów muzyka.

Nowy termin koncertu to 3 października 2020 roku. Miejsce się nie zmienia – spotkamy się w kultowej Operze Leśnej w Sopocie.

Kup bilet na Leo Rojasa już dziś – jest promocja!

Bilety na koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live są cały czas w sprzedaży – do tego teraz w promocyjnej cenie, ale liczba i czas promocji są ograniczone!

Bilety już kupione zachowują ważność.

Kliknij na grafikę i kup bilety bezpośrednio u organizatora

null 


Bilety możesz kupić też:

Na stronie Opery Leśnej: Bilety na koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live – Opera Leśna, Sopot, Polska

Na portalu EBilet: Bilety na koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live – Opera Leśna, Sopot, Polska  


Nowa data koncertu Leo Rojasa – emocje takie same

 


Liczymy, że koncert w październiku będzie nie tylko równie zachwycający, ale nawet jeszcze wspanialszy. Będzie okazją do dzielenia się radością po trudnym dla nas wszystkich czasie.

Do koncertu Leo Rojasa w Sopocie jeszcze dużo czasu, więc postaramy się przygotować dla Was coś ekstra, a sam artysta też z pewnością sprawi, że będzie to impreza wyjątkowa.

Leo Rojas – uwielbiany i rozchwytywany

Leo Rojas to genialny muzyk z Ekwadoru, oraz wirtuoz fletni Pana. To fenomenalny wykonawca etnicznych melodii indiańskich, ale jest również znany z tego, że wykonuje aranżacje znanych światowych hitów.

Jego kariera nabrała tempa po występie w niemieckiej edycji Mam Talent. Leo do dziś mieszka w Niemczech, a jego żona jest Polką i dlatego darzy nasz kraj szczególną sympatią.

Koncerty Leo Rojasa każdorazowo porywają publiczność, a muzyka chwyta za serca. To właśnie między innymi to zadecydowało, że w grudniu 2019 roku Leo dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.


>
Posłuchaj kilka utworów i zobacz, jak wyglądają koncerty wielkiego artysty LEO ROJAS! 

    

Koncerty Leo Rojas wyglądają tak