Po kwarantannie - Tak się napalę że Tatry i Bieszczady odpalę!

Po kwarantannie - Tak się napalę że Tatry i Bieszczady odpalę!

  • Admin
Piękne i malownicze krajobrazy, wędrówki po szlakach, wspólne spędzenie czasu, a także słuchanie ciekawych historii górskich to jest to, na co czekasz?

Czy góry są tym co kochasz tak samo jak my? Czy z niecierpliwością czekasz, aż sytuacja się uspokoi i będziesz mógł spakować plecak i ruszyć na szlak i znowu poczuć ten niesamowity górski klimat? My czujemy to samo i specjalnie dla Was przygotowaliśmy w promocji wyjątkową ofertę wyjazdów w Tatry i Bieszczady!
 
Pierwszą propozycją jest dwudniowy wyjazd w Bieszczady w pierwszą sobotę zaraz po zakończeniu kwarantanny – bieszczadzki reset!!! Drugą propozycją, która dla Was przygotowaliśmy, jest dwudniowy tatrzański reset w Tatrach w drugą sobotę po kwarantannie!!! 
Gdybyście jednak nie mogli się zdecydować i chcecie zresetować się zarówno w Tatrach jak i Bieszczadach zapraszamy na obydwa wyjazdy i jedź z nami tu i tu!!! A gdyby jednak okazało się, że któryś termin Wam nie będzie pasował i na to znaleźliśmy rozwiązanie-możecie wyjazd w Bieszczady zamienić na Tatry i Tatry zamienić na Bieszczady!! Albo wydaną kwotę przeznaczysz na inne nasze wypady do końca 2020 roku. Jeśli wyjazd będzie droższy dopłacisz różnice.Zapraszamy ponownie wyruszyć z nami po tatrzańskich i bieszczadzkich szlakach, doceniając jeszcze bardziej piękno i ten niepowtarzalny klimat gór po długiej przerwie nieprzebywania w nich. 

 
Liczba miejsc ograniczona. Ceny MOCNO PROMOCYJNE do wyczerpania puli:

Wyjazd z miast: Warszawa, Radom, Kielce, Kraków, Katowice, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa (wyjazdy nocą) 

Nasze wypady w Tatry i Bieszczady na kilku fotografiach: