Muzyka, która chwyta za serca! LEO ROJAS w Kielcach

Muzyka, która chwyta za serca! LEO ROJAS w Kielcach

  • Admin
Dźwięki, które wydobywa koją jak długie wakacje nad morzem, czy górskie wędrówki. Leo Rojas zaczaruje Kielce w sobotni wieczór 20 października 2018 roku o godzinie 19:00. Na ten koncert jedzie cały Świat. Nie może Ciebie zabraknąć.

KONCERT LEO ROJAS KIELCE 20.10.2018 godz.19:00 - Wielkie show, wielkie wydarzenie


Leo Rojas przeniesie was w świat magii! Jedyny koncert w Polsce!

Światowego formatu muzyka zagości w Kielcach. Czarodziejskie dźwięki ze skałami w tle! Musisz to poczuć. 
 

Muzyka rdzennych Indian

Leo Rojas, znany na całym świecie mistrz czarowania dźwięków zaprezentuje nam repertuar łączący w sobie tradycyjną muzykę Indian z Ekwadoru z muzyką pop. A to wszystko za pomocą nieprzeciętnego instrumentu -  fletni.

Kochają go fani z całego świata

Leo Rojas swoją sławę uzyskał dzięki programowi Mam Talent w Niemczech, gdzie przyjechał w odwiedziny do ojca. Związany jest jednak z rdzennymi Indianami z Ekwadoru. W wirtuozerski sposób artysta wykonuje połączenie etnicznej muzyki indiańskiej przeplatanej największymi hitami muzyki pop. Jego aranżacje hitów takich jak El Condor Pasa czy Ostatni Mohikanin mają jeszcze większą moc rażenia niż oryginały. 

Jego muzyka pomimo spokojnych dźwięków, rozpala każdego

 

Wystąpią również:


Kasia Szubert - Electrica Laser Violin, który łączy dynamiczne aranżacje instrumentalne z przestrzenną oprawą laserową, buchającym ogniem, pirotechniką sceniczną, video mappingiem i najnowocześniejszymi elementami technologicznymi takimi jak jedyna w Polsce harfa laserowa i smyczek laserowy.  Nagrody m.in. otrzymana w 2014 r. w Las Vegas za najlepszy show na świecie w kategorii Festiwal Muzyczny oraz w 2016 r. w Baltimore za zajęcie II miejsca w kategorii Effects/Multimedia za show Palladio. Zespół AHAJU FUSION BOLIWIA pochodzi z Boliwii. Prezentuje indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który rozpowszechnia zespół nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach. 
Występom będzie towarzyszyć multimedialne show, jakiego słowami nie potrafimy opisać. Wielkie ekrany, lasery, fontanny wodne, buchające ognie, efekty specjalne. Na ta okazje, przygotowywana jest reżyseria w wykonaniu Mistrzów Świata, najlepszych w swojej dziedzinie firmę VISUAL SENSATION LASER SHOWS & TECHNOLOGIES . 
Bilety na niesamowite wydarzenie KONCERT LEO ROJAS już można zamawiać na naszej stronie w dziale bilety. Ceny w promocji zaczynają się już od 70 zł. Należy wybrać interesujący nas sektor. Ilość biletów ograniczona. Przejdź do działu bilety, klikając w zdjęcie sektorów po niżej. 
Biletu zakupisz również na www.ebilet.pl
 
oraz w Salonach EMPIK na terenie całej Polski.

 Plakat koncertu:


Organizator przygotował również transport z wybranych miast Polski na koncert do Kielc. Dojazd jest zapewniany busem lub autokarem w zależności od ilości osób chętnych. Cena zawiera: Przejazd, obiad, oraz ubezpieczanie. Powrót w drogę powrotną odbywać się będzie, maksymalnie 2 godziny po koncercie. Aby zakupić transport z wybranego miasta, prosimy kliknąć w zdjęcie poniżej, lub przejść do działu transport na koncert. 


Jeśli kogoś interesują noclegi, zapraszamy do kontaktu e-mail: biuro@nh1.pl lub telefonicznie +48 721 999 440
Organizator przygotuje specjalną ofertę na życzenie klienta, obiektów noclegowych, które współpracują przy organizacji wydarzenia koncertu Leo Rojas
Nie czekaj, ilość miejsc ograniczona. Kup bilety już dziś, i ciesz się niesamowitym koncertem.

--------------------
Organizator: nH1.pl biuro@nh1.pl tel. +48 721 999 440
-------------------


Strona Facebook:

Strona koncertu: