Słowenia jak z bajki – wycieczka naszpikowana atrakcjami

Słowenia jak z bajki – wycieczka naszpikowana atrakcjami

  • Admin

„Baśniowa Słowenia” to wycieczka, której nie sposób zapomnieć. Przez trzy dni zobaczymy największe atrakcje tego kraju, gdzie majestatyczne piękno Alp styka się z żywiołowością Bałkanów.

Słowenia to niewielki kraj, ale bogaty w atrakcje. Atrakcje nie z tego świata – takich pięknych miejsc nie zobaczymy w Polsce ani nigdzie indziej. Dlatego naszą wycieczkę do Słowenii nazwaliśmy „Baśniowa Słowenia”.

Macie ochotę przenieść się w baśniowy świat? Zaprasza Was tam biuro podróży NH1. To jedna z topowych wycieczek w naszej ofercie.


Wycieczka do Słowenii – natura jak z bajki

Słowenia oferuje nam to, co najpiękniejsze w Alpach – majestatyczne piękno wysokich gór, ale w zasięgu każdego. Podczas wycieczki „Baśniowa Słowenia” z bliska zobaczymy Alpy, czyli najwyższe góry Europy, które zrobią wrażenia na każdym.

Jednak podczas tej wycieczki do Słowenii obejrzymy nie tylko same szczyty. Jak na górską wycieczkę, będzie dużo… wody. Słoweńskie Alpy to też malownicze jeziora (Bled i włoskie Lago del Predil), zachwycające dech w piersiach wodospady i piękne doliny. Zajrzymy też w głąb gór, czyli… do jaskini. Pomiędzy poszczególnymi atrakcjami wycieczki do baśniowej Słowenii będziemy przemieszczać się pięknymi górskimi drogami.


Miasta i miasteczka Słowenii

Podczas wycieczki do Słowenii obowiązkowo należy zwiedzić Lublanę, stolicę kraju, i my też tak zrobimy. Pojedziemy też do Planicy. Ta nazwa na pewno znana jest fanom skoków narciarskich. To tam znajduje się jedna z największych skoczni narciarskich na świecie – słynna Letalnica. W to miejsce oferujemy też inną wycieczkę – wyjazd na mistrzostwa świata w lotach 2020 w Planicy.

Naszą bazą noclegową podczas tej wycieczki będzie miejscowość Bovec. To także piękne miasteczko. Tak piękne, że zapraszamy na inne wycieczki do Bovec, skierowane szczególnie do osób aktywnych.


Do Słowenii na majówkę, latem i jesienią

Słowenia jest piękna o każdej porze roku. Wiosną będzie zachwycać zielenią liści i świeżością dopiero co rozbudzonej do życia przyrody. Latem zauroczy ciepłem, a jesienią feerią kolorów.

O wycieczce więcej tutaj: Baśniowa Słowenia – wycieczka do Słowenii, państwa jak z bajki

Najbliższy termin wycieczki „Baśniowa Słowenia” to majówka 2020.

Zapraszamy!