Wycieczka pociągiem Bernina Express przez Alpy – podróż, której się nie zapomina

Wycieczka pociągiem Bernina Express przez Alpy – podróż, której się nie zapomina

  • Admin
Podróż pociągiem Bernina Express przez Alpy to wycieczka inna niż wszystkie. To podróż, podczas której zobaczycie piękno największych gór w Europie i zachwycicie się jak nigdy. Sam pociąg, którym będziemy jechać – Bernina Express – również jest imponujący.


Bernina Express – pociągiem przez Alpy z Włoch do Szwajcarii

Bernina Express to pociąg, z którego okien można zobaczyć to, co najpiękniejsze w Alpach – ogromne lodowce, strzeliste szczyty i przepastne doliny. A sam pociąg jest nie tylko komfortowy, ale też ma specjalne panoramiczne okna, przez które zobaczymy wszystko, co najważniejsze.

Podczas wycieczki „Pociągiem przez Alpy” odwiedzimy dwa kraje – Włochy i Szwajcarię. Podróż zacznie się we włoskim miasteczku Tirano, dokąd dojedziemy busem lub autokarem z Polski. Tam wsiadamy do pociągu Bernina Express, a stacją docelową będzie szwajcarskie miasteczko Chur.
Bernina Express – widoki nie do zapomnienia

Widoki, jakie roztoczą się przed naszymi oczami, będą wręcz nieziemskie. Alpejskie szczyty, najwyższe w Europie, na nich lodowce, a w dole przepastne doliny. Tylko, czy odważycie się spojrzeć w dół?

Pociąg wjedzie tam, gdzie wydawałoby się, nie mogą poprowadzić tory. Będzie przemykał zboczami gór, pokonywał zachwycające pod względem kunsztu architektonicznego mosty i estakady.
Alpejskie miasteczka również do zwiedzenia

Oczywiście, nie cały czas spędzimy w pociągu. Po przyjeździe będziemy mieli czas wolny w Tirano. Zwiedzimy też miasteczko Chur, gdzie zakończy się przejazd pociągiem Bernina Express. Stamtąd nasz bus/autokar zabierze nas do St. Moritz, kolejnego pięknego szwajcarskiego miasteczka-kurortu. Tam zatrzymamy się na noc, a ostatniego dnia będziemy mogli zwiedzić miasto lub wybrać się na trekking na okolicznych szlakach.
Wycieczka pociągiem Bernina Express przez Alpy to podróż-marzenie. W ciągu kilku dni przenosimy się zachwycające krajobrazy największych gór Europy, gdzie ludzka pomysłowość styka się z pięknem i majestatem natury.

Wszystkie szczegóły, w tym terminy i ceny, znajdują się tutaj: Przejazd pociągiem Bernina Express przez Alpy

Zapraszamy!

Z naszej strony gwarantujemy niesamowite przeżycia i najwyższą jakość usług!