Rzuć wszystko i jedź na majówkę 2020 w Bieszczady! Albo w Alpy! Albo do skalnego miasta!

Rzuć wszystko i jedź na majówkę 2020 w Bieszczady! Albo w Alpy! Albo do skalnego miasta!

  • Admin
W tym roku majówka pokrywa się z weekendem, dlatego trzeba z tych dni wolnych wycisnąć maksimum. Nasze propozycje majowych wycieczek właśnie takie są – bogate w atrakcje. To oznacza, że pozostaną w pamięci na długo, a u znajomych wzbudzą nutkę zazdrości.

Lubisz wycieczki w góry? Wycieczki w Bieszczady i Alpy są dla Ciebie!

Nie za bardzo lubisz wypady w góry, bo myślisz, że się zmęczysz? To pojedź pociągiem przez Alpy z NH1! Na siedząco!

Chciałbyś poczuć się jak w bajce? Wybierz wycieczkę do baśniowej Słowenii! Tam naprawdę jest jak w bajce!

Wyjazd w Bieszczady – zobaczysz piękno dzikiej przyrody

Każdy słyszał powiedzenie „rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady”. Zanim tak zrobisz, możesz sprawdzić, czy to rzeczywiście jest dla Ciebie. Rzuć wszystko tylko na trzy dni i przenieś się w inny świat, zwiedzając atrakcje uznawanych przez wielu najpiękniejszych polskich gór.

Podczas wycieczki w Bieszczady z biurem podróży NH1 dotrzesz w miejsca, o których mało kto wie. Będziemy zdobywać szczyty, przemierzać doliny i pokonywać szlaki.

Zobacz szczegóły oferty NH1: Majówka 2020 – wycieczka w Bieszczady
Majowy wyjazd w Alpy Austriackie

Polskie góry znasz już na wylot? W takim razie zapraszamy Cię na wyjątkową wycieczkę w Alpy Austriackie. Spędzimy tam 4 pełne dni, podczas których zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki. Strzeliste szczyty, rozległe doliny, imponujące wodospady zostaną w pamięci na długie lata.

Ogromną atrakcją będzie pobyt w Innsbrucku, czyli tam, gdzie triumfują nasi skoczkowie. Wisienką na torcie będzie spacer po przezroczystej platformie na zaporze Kölnbrein znajdującej się na wysokości 1933 m n.p.m. Pytanie tylko – czy się odważysz?

Zobacz szczegóły: Wyjazd w Alpy Austriackie w majowy weekend


 


Przejazd przez Alpy komfortową koleją

Jechałaś/eś kiedyś pociągiem, który jest nie tylko mega komfortowy i kryształowo czysty, a widok z okien jest zachwycający? Może powiesz, że nie ma takich pociągów?

Są! I biuro podróży NH1 chętnie zabierze Cię na przejazd takim pociągiem. Nasza propozycja to majówka 2020 w Alpach, a punktem głównym programu jest przejazd przez Alpy malowniczym pociągiem widokowym Bernina Express. Ta wycieczka to propozycja dla miłośników gór, ale nielubiących się przemęczać. Zaskoczysz się, widząc, w jak wysokie góry potrafi dotrzeć kolej!

Sprawdź atrakcje tej wyprawy: Przejazd przez Alpy pociągiem widokowym - majówka 2020
Wycieczka do Słowenii, czyli majówka jak z bajki

Baśniowa Słowenia to jedna z topowych wycieczek w ofercie biura podróży NH1. Naprawdę nie przesadzamy, że na tym wyjeździe przeniesiesz się w inny świat. Słowenia, choć położona tak niedaleko od Polski, to oferuje niespotykane u nas atrakcje.

Krystalicznie czyste jeziora, strzeliste wodospady, wysokie wąwozy, a także tajemnicze jaskinie to największe atrakcje wypadu do Słowenii. A do tego wszystkiego dokładamy zwiedzanie Lublany, czyli stolicy Słowenii, oraz pobyt w Planicy, gdzie znajduje się jedna z największych skoczni narciarskich na świecie. Do Planicy zapraszamy również w innym terminie na wyjazd na mistrzostwa świata w lotach.

Kliknij i zobacz szczegóły: Baśniowa Słowenia – majówka 2020 w Słowenii

Skalne miasto w Czechach – majówka 2020 w scenerii nie z tej ziemi

Dla tych, którzy nie mają tego szczęścia i nawet w majówkę nie mają długiego weekendu, też coś mamy. Może uda Wam się wygospodarować choć jeden dzień?

Jeśli tak to mamy coś ekstra – Skalne miasto w Czechach. Choć to tylko jeden dzień to wrażeń co niemiara. Natura potrafi zachwycić, to już wiemy, ale w tym przypadku przeszła samą siebie. Niezwykłe formacje skalne, które są tak blisko, że aż szkoda przegapić okazji, żeby je obejrzeć i się nimi zachwycić. Skalne miasto (Adršpašskoteplické skály) to skalny labirynt wyrzeźbiony przez naturę znajdujący się w  Górach Stołowych w Czechach.

Kliknij i zobacz, co zobaczysz na tej wycieczce: Skalne miasto w Czechach – wyjazd w weekend majowy 2020Majówka 2020 z biurem podróży NH1 to niezapomniane wrażenia, które pozostaną na długo. Będziesz chciał z nami znów jeździć!


------------------------------------------- 
Kilka zdjęć z naszych wyjazdów...