Wycieczka do Czarnobyla. Zobacz elektrownię atomową, Prypeć oraz Kijów

Wycieczka do Czarnobyla. Zobacz elektrownię atomową, Prypeć oraz Kijów

  • Admin
Wycieczka do Czarnobyla to wyjazd, o jakim marzy wiele osób. Większość z nich nigdy tam nie trafi, ale Ty możesz! Z nami bezpiecznie zwiedzisz Czarnobyl, opuszczone miasto Prypeć, a także piękny Kijów, który będzie naszą bazą wypadową.


Zwiedzanie strefy zamkniętej elektrowni atomowej

Podczas wycieczki do Czarnobyla odwiedzimy reaktor nr 4 elektrowni atomowej. Tam wciąż trwają pracę, aby utrzymać to miejsce jak najbezpieczniejszym dla ludzi i środowiska naturalnego.

Zwiedzimy również miejsce niezwiązane bezpośrednio z elektrownią, ale równie ciekawe. To Duga-3, radziecki system wykrywania rakiet balistycznych zwany również „okiem Moskwy”. To zestaw olbrzymich anten górujących nad horyzontem znajdujący się w miasteczku Czarnobyl-2, które powstało specjalnie do jego obsługi. To miejsce również musiało być opuszczone po wybuchu w elektrowni w Czarnobylu.


Zobacz Prypeć – ukraińskie miasto duchów!

Na uczestnikach wycieczek do Czarnobyla nie mniejsze wrażenie niż sama elektrownia atomowa robi miasteczko Prypeć. Zabierzemy Was także na wyjazd Prypeci. Miasto to zostało zbudowane dla ludzi pracujących w elektrowni i ich rodzin. Gdy nastąpił wybuch reaktora, Prypeć znalazł się w strefie zagrożonej promieniowaniem radioaktywnym i musiał zostać natychmiast ewakuowany. Miasto wygląda, jakby wciąż żyli w nim ludzie. Tylko ludzi tam nie ma i upłynęło trochę czasu.


Zwiedzanie pięknego Kijowa

Kijów będzie naszym miastem pobytu i bazą wypadową wyjazdu do Czarnobyla więc nie przepuścimy okazji, aby je zwiedzić. Z nami zobaczysz: Złote Wrota, pomnik Bogdana Chmielnickiego, Ławre Kijowsko-Peczarską, Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, Sobór Mądrości Bożej i Muzeum Czarnobylskie. Poza tym będzie sporo czasu wolnego.
Czy to jest bezpieczne?

Wycieczka do Czarnobyla z biurem podróży NH1 jest w pełni bezpieczna dla uczestników. Współpracujemy z wykwalifikowaną firmą z Ukrainy, która zabierze nas do strefy zero. W miejscach, które odwiedzimy, jest bezpiecznie dla człowieka.

Chcesz zobaczyć miejsce, które większość osób zna tylko z serialu, z mediów lub z opowieści. Chcesz na własne oczy zobaczyć, jakie skutki pozostawił po sobie wybuch reaktora w Czarnobylu?

Jeśli tak – wyjazd do Czarnobyla z biurem podróży NH1 jest właśnie dla Ciebie!

Będzie nam miło pokazać Ci jedno z najciekawszych miejsc na świecie!


Kliknij i dowiedz się więcej! KUP ON-LINE >>>>>