Leo Rojas znów w Polsce! Tym razem zachwyci w Warszawie!

Leo Rojas znów w Polsce! Tym razem zachwyci w Warszawie!

  • Admin

Leo Rojas znów w Polsce. Mistrz latynoskich melodii tym razem zachwyci w Warszawie

Leo Rojas czaruje muzyką południowoamerykańskich Indian. Robi to od lat na całym świecie, również w Polsce. Wreszcie przyszła pora na jego występ w Warszawie, który już 16 listopada 2019 roku w hotelu Sangate Hotel Airport.

Muzyczne rytmy rodem z Ameryki Południowej kocha cały świat, a obok dźwięków tworzonych przez tamtejszych Indian nie można przejść obojętnie. Leo Rojas to również rodowity Indianin – pochodzi z Ekwadoru. Od lat fanom na całym świecie pozwala wczuć się w atmosferę południowoamerykańskich gór, prerii i małych miasteczek.

Muzyka etniczna i światowe hity

Leo Rojas nadał etnicznej muzyce swoich stron nowy wymiar. Do tego dodał największe światowe hity w aranżacji na fletnię Pana – instrument, którego jest wirtuozem. Ten instrument ma niezwykłą moc wzbudzania niezapomnianych emocji, a słuchaczy przenosi w świat magii.

 El Condor Pasa” czy motyw przewodni z filmu „Ostatni Mohikanin” to hity, które znają wszyscy, a Loo Rojas sprawił, że chwytają za serce bardziej niż oryginały.

Leo Rojas już w listopadzie w Warszawie

To wszystko będzie można usłyszeć już 16 listopada 2019 roku w hotelu Sangate Hotel Airport w Warszawie. O godz. 19.00 zacznie się kameralny koncert, którego gwiazdą będzie Leo Rojas.

Świetny suport i atrakcyjne afterparty

Ale nie będzie jedynym wykonawcą tego wieczoru. Wystąpią również:

Tadek Wasilewski – również porywa brzmieniami latynoamerykańskimi, a do tego dodaje energetyczne bałkańskie i romskie rytmy. Również mistrz fletni Pana

Michael Gorecki (Przemek Górecki) – młody ambitny muzyk, zwany „człowiekiem lasu”, ponieważ za pomocą dźwięków przenosi słuchaczy na łono natury. On także używa do tego fletni Pana

Ahaju Fusion Boliwia – kolejny zespół, który rozkochuje świat w muzyce rdzennych mieszkańców obu Ameryk. Klimatyczne melodie i kolorowe stroje to połączenie, któremu nie sposób się oprzeć.

Po koncercie odbędzie się afterparty z udziałem Leo Rojasa i przy muzyce Ahaju Fusion Boliwia. To będzie punkt programu, który dopełni cały wieczór. I oczywiście odbędzie się przy szwedzkim stole.

Gdzie kupić bilety na koncert Leo Rojasa?

Bilety na to niezwykłe wydarzenie jeszcze są, ale znikają w szybkim tempie. Aby nie przegapić takiej wyjątkowej okazji na spotkanie z niezwykłą muzyką, kup bilety już dziś: