SYLWESTER WYJAZDY 2019/2020 Sprawdź gdzie jedziemy w dobrej cenie!

SYLWESTER WYJAZDY 2019/2020 Sprawdź gdzie jedziemy w dobrej cenie!

  • Admin
SYLWESTER WYJAZDY 2019/2020 Sprawdź gdzie jedziemy w dobrej cenie!

Przygotowaliśmy trzy ciekawe propozycje wyjazdów Sylwestrowych - kilkudniowych w górach w miejscach przez nas sprawdzonych i często odwiedzanych. Będzie aktywnie ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Wszystkie nasze wyjazdy Sylwestrowe są w bardzo konkurencyjnych cenach i zawierają:  pokoje z łazienkami, przejazd na trasie, wycieczki, licencjonowanych przewodników, zabawę Sylwestrową, wyżywienie, ubezpieczenie. 

Jedziemy z miast: Warszawa, Radom, Kielce, Katowice, Kraków. Za dopłatą możemy zorganizować transport do miast wyjazdów. 

Wszystkie podane ceny podajemy od osoby. Ceny promocyjne do wyczerpania przeznaczonej puli organizatora.

Tatry i Pieniny (5 dni) 

Ilość miejsc: 60
Cena promocyjna: 990.00 PLN

Polecamy szczególnie parom, rodzinom, ale również grupą przyjaciół. Kameralny zorganizowany wyjazd Sylwestrowy w Tatry i Pieniny. Pełne 5 dni, (29.12.2019-02.01.2020) Noclegi w pensjonacie w Pieninach, z widokiem na Tatry, blisko zalewu Czorsztyńskiego. Cisza i spokój z dala od zgiełku, i kolejek do wszystkiego. Wszystkie pokoje z łazienkami (pokoje 2 ,3 i 4 osobowe) Obiekt położony jest 20 minut spacerem od zalewu Czorsztyńskiego i ruin Zamku Czorsztyńskiego. Bliskość stoków narciarskich, sklepów, oraz wspaniałego widoku na całe Tatry i Pieniny. Podczas pobytu, serwowane są śniadania i obiadokolacje. Przez pełne pięć dni zaplanowaliśmy kilka atrakcji, w większości wyjazdy na Słowację, gdzie jest zdecydowanie mniej tłoczno a i wiele bardzo ciekawych atrakcji. W noc Sylwestrową zabawa z zespołem góralskim. Menu: 4 dania gorące, zimna płyta, napoje ciepłe i zimne, ciasta, owoce. 

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w zaplanowanym programie  na każdy dzień, możesz np. spędzić czas na stokach narciarskich.

Całą oferta i program dostępny jest tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/196/17 Aktywny Sylwester dla Singli (4 dni) 

Ilość miejsc: 60
Cena promocyjna: 960.00 PLN

Niezapomniany czterodniowy Sylwester w Górach dla Singli. Będziemy zdobywać szczyty w górach Opowskich i Sudetach. Zwiedzimy Adrspach - Skalne Miasto w Czechach, Blednę skałySzczeliniec Wielki czy podziwiać panoramę ze Ścieżki w Chmurach Dolni Moravy. Będzie bardzo aktywnie. Noclegi w przepięknym nowym trzygwiazdkowym pensjonacie w Głuchołazach. Cały obiekt został wynajęty tylko dla naszej grupy. W noc Sylwestrową zabawa przy didżeju z poczęstunkiem.

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w zaplanowanym programie  na każdy dzień, możesz np. spędzić czas na stokach narciarskich. . 

Całą oferta i program dostępny jest tutaj:  https://www.nh1.pl/produkt/248/17 Sylwester w Raju Skał - Czeska i Saksonia Szwajcarska (3 dni)

Ilość miejsc: 48
Cena promocyjna: 699.00 PLN

Wyjazdy do Czeskiej i Saksońskiej Szwajcarii cieszą się ogromna popularnością przez cały rok. Postanowiliśmy w tym roku zorganizować wyjazd Sylwestrowy połączony ze zwiedzaniem regionów w Niemczech i Czechach. Nocować będziemy w Dom4You w Bogatyni (miejscowości położnej na trój styku granic Polski,Czech i Niemiec) Tutaj spędzimy również zabawę Sylwestra przy Didżej, z bogatym meny Sylwestrowym. 

Całą oferta i program dostępny jest tutaj:  https://www.nh1.pl/produkt/267/17 Jeśli nie wiesz na którego Sylwestra się zdecydować, chcesz abyśmy dla Ciebie znaleźli coś innego, albo pomogli załatwić nocleg czy domek w górach. Napisz do nas na e-mail: biuro@nh1.pl lub zadzwoń na infolinie 721 999 440 a na pewno pomożemy.

Uwaga: Wszystkie nasze wyjazdy możesz zakupić w naszym sklepie nh1.pl , możesz również zaliczkować, wtedy na e-mail: biuro@nh1.pl podeślij nam dane do umowy: Imię i nazwisko, adres, telefon do kontaktu, listę uczestników, oraz nazwę wyjazdu. Wysyłamy umowę na podane dane, płatność przy umowie - 40%. Reszta do zapłaty, nie później niż na 30 dni przed wyjazdem.