Długi weekend listopadowy - Jedz z nami w góry!

Długi weekend listopadowy - Jedz z nami w góry!

  • Admin
Długi weekend listopadowy - Jedz z nami w góry! TATRY lub BIESZCZADY

W długi weekend listopadowy przygotowaliśmy dla Was dwa 3 dniowe wyjazdy w mocno promocyjnych cenach. Do wyboru Tatry lub Bieszczady. Wyjazdy 3 dniowe (przedłożony weekend o poniedziałek Święta Niepodległości 11 Listopada) Nasze szybkie wyjazdy cieszą się ogromna popularnością. W cenach wyjazdu jest: Przejazd na trasie (Warszawa, Radom, Kielce, Kraków, Katowice) Noclegi w pokojach z łazienkami 2,3 i 4 osobowe, wyżywienie dwa razy dziennie, licencjonowani przewodnicy, ubezpieczenie, bilety wstępów do parku. 

Bieszczady (3 dni) Cena Promocyjna 399.00 PLNBieszczady nadal uważane są za najdziksze, a przez wielu turystów - również za najpiękniejsze polskie góry. Potrafią zachwycić w każdej porze roku, ale jesienią są po prostu przepiekane. Zatrzymamy się w miejscowości Wetlina, spędzimy tutaj dwie noce w kameralnym pensjonacie. W dzień spacerujemy, wieczorami się bawimy. Wyjazd dla lubiących treking na tle dzikiej przyrody. 

Szczegółowe informacje, oraz zakup wyjazdu tuta: https://nh1.pl/produkt/264/14 

Tatry ( Zakopane 3 dni) Cena Promocyjna 430.00 PLNZapraszamy na zorganizowany wyjazd w Tatry w długi weekend listopadowy. Gwarantujemy świetnie spędzony czas, cudowny klimat i piękne widoki. Podczas pełnych 3 dni będziemy uczyć się poruszania się w górach w warunkach zimowych, spacerować w dolinach, poznawać Tatry. Wieczorami grzać się  przy ognisku popijając grzańca. Nie musisz uczestniczyć w naszym zorganizowanym programem na każdy dzień, możesz zagospodarować sobie czas pobytu, według własnych upodobań w Zakopanym. 

Zakwaterowanie w stylowej i eleganckiej Willi Pod Brzyzkiem, znajdującej w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w samym sercu Tatr. Willa to połączenie nowoczesności z klasyczną tradycją i luksusem. Zarówno pokoje, apartamenty i domki są urządzone w iście góralskim stylu, a z okien rozciąga się niesamowity widok na Tatry! 

Szczegółowe informacje, oraz zakup wyjazdu tuta: https://nh1.pl/produkt/265/14 

Uwaga: Podczas wyjazdu możliwość lotu widokowego helikopterem nad Tatrami Słowackimi w cenie promocyjnej 350 zł (osoba) lot trwa około 20 minut. Niesamowite przeżycie i mocno polecamy. 

Link do zakupu lotu helikopterem tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/266/1

Zobacz nasz lot Helikopterem nad Tatrami  
   

 Poniżej zdjęcia z naszych wyjazdów w Tatry i Bieszczady