Wyjazd z adrenalina w tle dla aktywnych

Wyjazd z adrenalina w tle dla aktywnych

 • Admin
Słynna skalna droga, Via Ferrata Komín i jej nowo otwarty most linowy zawieszony nad przepaścią, będzie jedną z atrakcji trzydniowego wyjazdu.  Jeśli kochacie ekstremalne doznania, to oferta jest dla WAS.

Przeprawa mostowa znajduje się na szlaku Via Ferrata. Linowe przejścia i drabinki to cecha charakterystyczna tej trasa, ale nowy most znacznie się od nich różni. Wszystko za sprawą miejsca w jakim został zawieszony, tj. ogromnej przepaści pod nim. Most liczy 78 metrów długości. Do jego pokonania niezbędna jest również specjalna uprząż oraz liny, do których jesteśmy przypięci. Pomimo wszelkich środków bezpieczeństwa przejście linowym mostem w słowackiej Skalce z pewnością przyprawi Was o mocniejsze bicie serca. 


Podczas wyjazdu odwiedzimy również szlak Janosikowe Dierywąwozy, drabinki, podesty. Prawie jak w Słowackim Raju. Czyli zespół głębokich dolin o charakterze skalnych wąwozów położonych między masywami Małego i Wiekiego Rozsutca oraz Bobotów. W tłumaczeniu diery oznaczają po prostu dziury, co idealnie oddaje charakterystykę tego miejsca. Wizyta w Dolnych Dierach, Hornych Dierach i Novych Dierach z pewnością zostanie w Twojej głowie na dłużej. Nie będzie to bowiem kolejna zwykła wędrówka, ale spacer po wąskich i krętych wąwozach. W kilku miejscach zamieszczono schodki, drabinki czy poręcze, które ułatwią Ci przejście trudniejszych fragmentów. Kolejną naszą atrakcja będzie Mały Krywań (Malý Kriváň, 1671 m n.p.m.) jest drugim pod względem wysokości szczytem w Krywańskiej części Małej Fatry. Wznosi się między masywami Wielkiego Krywania (Veľký Kriváň) i Suchego. Na jego szczyt nie prowadzi bezpośrednio z dolin żaden szlak. My wybieramy szlak graniowy od Wielkiego Krywania. To przepiękna trasa panoramiczna.Jedno jest pewne, emocji na pewno nie zabraknie. Jeśli lubisz próbować nowych rzeczy i jesteś gotów na nowe przygody, będziesz zachwycony! 

Nasz kameralny wyjazd przeznaczony jest tylko dla 14 osób. Jedziemy dwoma naszymi busami w zabudowie VIP. Na razie podajemy jedną datę wyjazdu, wiec kto pierwszy ten lepszy. 

Daty: 08-10.05.2020, 04-06.09.2020 (Piątek-Niedziela) Cena: 790 zł   Tu kupisz wyjazd on-line kliknij>>>

Wyjazdy z miast: Kielce , Kraków. Dla osób z Warszawy, Katowic, Łodzi zapewniamy w cenie transport do miast wyjazdu i powrotów u zaprzyjaźnionych naszych przewoźników w cenie wyjazdu! 

Cena zawiera: 
 • Przejazdy 
 • Ubezpieczenie
 • Noclegi w pokojach z łazienkami o standardzie hotelu 3 gwiazdki
 • Wyżywienie, dwa śniadania i dwie obiadokolacje
 • Opieka pilotów i przewodników. W tym przejście Via Ferreta  pod opieką Łukasz Zubek - na co dzień ratownik TOPR, wysokogórski przewodnik tatrzański klasy II, instruktor narciarstwa zjazdowego, wspinacz i speleolog.
 • Niezbędny sprzęt wspinaczkowy
 • Bilety wstępów do parku

Informacji udzielamy e-mail: biuro@nh1.pl lub telefoniczne 721 999 440  infolinia czynna od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00-17:00  W soboty od 9:00 do 15:00.  Nie udzielamy informacji SMS. 

Program wyjazdu:
 • Dzień 1 Przyjazd i wyjście na szlak godzina 7:00 Janosikowe Diery. Późnym południem zakwaterowanie i obiadokolacja. 
 • Dzień 2 Śniadanie godzina 7:00 wyjazd na szlak Via ferrata Komín. Godzina 18:00 Obiadokolacja 
 • Dzień 3 Śniadanie i wyjazd na szlak godzina 7:00 Mały Krywań. Późnym południem powrót do miast wyjazdu.
Każdy dzień na filmach poniżej: