I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SINGLI PIENINY 2019

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SINGLI PIENINY 2019

  • Admin
Spędź z nami pełen przygód dzień w Pieninach. Oderwij się od codzienności i wyrusz w krótką podróż, zdobywając nowe doświadczenia. Weź udział w I Ogólnopolskim Zlotcie Singli, który odbędzie się 5.10.2019r. w Pieninach.


Pieniny to jeden z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych regionów turystycznych rozciągających się na południu Polski oraz północy Słowacji. Pieniny tworzą łańcuch górski o długości 35 km i szerokości 6 km, podzielony przełomami Dunajca na trzy części. Pod względem liczby odwiedzających je osób dumnie konkurują z Tatrami, plasując się już na drugim miejscu! Ich duża popularność to z pewnością efekt zapierających dech w piersiach krajobrazów, pięknych szlaków turystycznych, a także innych atrakcji. Jest to doskonały cel podróży zarówno dla miłośników regionu oraz dla osób, które w Pieninach będą dopiero pierwszy raz.


Na odwiedzających czeka najbardziej spektakularny szczyt w Pieninach – Trzy Korony, który bez wątpienia jest największym symbolem regionu. Charakterystyczną skalną koronę tworzy pięć turni szczytowych, z których najwyższa jest Okrąglica (983 m) z platformą widokową z przepięknym widokiem na Pieniny i Dolinę Dunajca, a przy dobrej pogodzie nawet na Tatry. Na jej szczyt prowadzą szlaki turystyczne z Czorsztyna, Sromowiec oraz Krościenka. Kolejną atrakcją jest wąwóz Homole, czyli głęboki kanion o bardzo stromych ścianach sięgających do 120 m wysokości i 800 m długości. Jego nazwa pochodzi od ruskiego słowa homoła, gomoła, które oznacza obły – co związane jest z kształtem doliny. Wąwóz przez wielu jest uważany za najpiękniejszy w Polsce, co zawdzięcza płynącemu jego dnem potokowi.


Spędź z nami pełen przygód dzień w Pieninach. Oderwij się od codzienności i wyrusz w krótką podróż, zdobywając nowe doświadczenia. I Ogólnopolski Zlot Singli odbędzie się 5.10.2019r. w Pieninach. Spotkamy się o godzinie 8:00 na Polanie Czorsztyn/ Krościenko, aby podzielić się na grupy i wyjść na szlaki z licencjonowanymi przewodnikami. Wybierz ten, który jest dostosowany do Twojego stopnia zaawansowania oraz preferencji. Jeśli nie masz ochoty wybierać się w góry, nic straconego! Przygotowaliśmy dla Was również zwiedzanie dwóch zamków w Niedzicy i Czorsztynie z przeprawą łodzią lub atrakcje dla miłośników wodnych aktywności: spływ tratwą, kajakiem lub pontonem!
Po aktywnym dniu czas na odpoczynek! O godzinie 16:00 wszyscy spotykamy się na polanie, gdzie zostaną rozpalone ogniska i grille. Zjemy przepyszną wojskową grochówkę oraz ziemniaki i kiełbasę z ogniska. O dobrą zabawę zadba dziennikarz radiowy, który poprowadzi gry, zabawy i konkursy. Chętne osoby będą mogły wziąć udział także w jednej z przygotowanych przez nas atrakcji: kursie tańca, pierwszej pomocy lub w pokazowej lekcji wspinaczki. Wieczorem spędzimy czas przy ognisku, wsłuchując się w niezwykle ciekawe góralskie opowieści. Brzmi nieziemsko, prawda? A to nie koniec atrakcji! Wieczorem na scenie specjalnie dla WAS zagrają wspaniali muzycy: Witek Muzyk Ulicy z zespołem oraz zespół góralski grający tradycyjną góralską muzykę. Zabawa zakończy się o godzinie 22:00, a my wyruszymy w drogę powrotną.

Zapisy i opłaty:

Dojazd własny:  <<<< kliknij tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/254/14 

Przejazd autokarowy: <<<< kliknij tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/253/14 

Noclegi: <<<< kliknij Tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/255/6 

Wyjazd zorganizowany z przejazdem autokarowym z miast: Katowice, Kraków, Radom, Kielce, Warszawa, Łódź, Częstochowa, Poznań, Wrocław. Wyjazdy odbywać się będą w godzinach nocnych.


W cenie zapewniamy: 
  • Poczęstunek: grochówka wojskowa, kiełbasa na ognisko, ziemniaki z ogniska.
  • Ubezpieczenie
  • Bilety wstępów do parku
  • Licencjonowanych przewodników
  • Opiekę wolontariuszy zlotu
 

Masz pytania? Napisz: biuro@nh1.pl w tytule proszę podać "zlot singli" lub zadzwoń infolinia: 721 999 444 ( nie przyjmujemy wiadomości SMS).

Posłuchaj Witek Muzyk Ulicy