Niezwykły koncert Leo Rojas w Świnoujściu!

Niezwykły koncert Leo Rojas w Świnoujściu!

  • Admin
Tego wyjątkowego artystę kochają fani z całego świata. Podczas słuchania jego utworów, ciarki są murowane. Dźwięki, które gra, przenoszą słuchacza w niezwykły wymiar, który nie sposób opisać słowami. Ta muzyka chwyta za serce!


 

O koncercie jest głośno już na całym świecie! Czekają na niego fani ze wszystkich kontynentów. 20 lipca 2019 r. w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu, wystąpi niezwykły artysta Leo Rojas! Przed Leo wystąpi pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. 

   

Leo Rojas gra na panflucie, instrumencie używanym najczęściej w Ameryce Południowej. Wykonuje rdzenną muzykę Indian Ameryki Południowej. Są to utwory takie jak „Son of Ecuador”, czy „El Cóndor Pasa” oraz znane światowe hity, wśród których znajdują się m.in. „The Circle of Life”, z filmu animowanego Król Lew oraz „The Lonely Shepherd”, ze ścieżki dźwiękowej filmu Kill Bill. 

Artysta jest jednym z ostatnich, prawdziwych Indian Amerykańskich, który do Europy przybył z Ekwadoru. Najpierw zamieszkał w Hiszpanii, skąd później przeniósł się do Niemiec. Tam zasłynął, wygrywając 5. edycję niemieckiego show Mam Talent. Dziś jest znany i uwielbiany na całym świecie.  

To już trzeci taki koncert w Polsce. Poprzednie które zorganizowaliśmy odbyły się w Zakopanem i Kielcach, gdzie artysta podbił serca ludzi z całego świata! Na jego koncerty przyjeżdżają fani z Kanady, USA, Chin, Tajlandii, Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, oraz z całej Europy Środkowej. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś i dołącz do tego niezwykłego wydarzenia! Liczba miejsc jest ograniczona!

Po pełnych emocji 90 minutach koncertu, możesz wsiąść udział w całonocnym AFTER PARTY w klub przy plaży, z poczęstunkiem w formie szwedzkiego stołu oraz muzyką na żywo! Zagra, pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. Muzycy prezentują indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który sprawia, że zespół jest znany nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach!  Dostępnych jest 150 miejsc

Link do zakupu zaproszenia na After Party  <<< KLIKNIJ TUTAJ


 

 "LEO ROJAS-Band LIVE World Tour Świnoujście 2019" 

KUP BILET ON-LINE NA KONCERT KLIKNIJ <<SEKTOR A cena 120 zł, SEKTOR B cena 180 zł, SEKTOR C cena 210 zł, SEKTOR D cena 180 zł, SEKTOR E cena 120 zł, SEKTOR VIP 270 zł, SUPER VIP 650 zł , AFTER PARTY  150 zł 

KUP BILET ON-LINE NA KONCERT LEO ROJAS KLIKNIJ << 

BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ:

www.eBilet.pl


ORAZ W SKLEPACH:

MEDIA MARKT W CAŁEJ POLSCE


WIĘCEJ INFORMACJI O KONCERCIE ZNAJDZIECIE NA STRONIE WYDARZENIA WWW.LEOROJAS.PL


Sprawdź także ofertę:  "WCZASY NAD MORZEM Z KONCERTEM LEO ROJAS" Sześć lipcowych dni w jednym z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża. Bilet na koncert i After Party po koncercie. Pobyt z noclegami, przejazdem i wyżywieniem (śniadania i obiadokolacja). Wyjazdy z większości miast Polski! Poznaj szczegóły, kliknij tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/207/4  Jeśli szukasz samego noclegu, napisz do nas na: biuro@nh1.pl lub zadzwoń tel. 0048 721 999 440

Do zobaczenia w Świnoujściu.

Spot promujący koncert LEO ROJAS ŚWINOUJŚCIE 

A tak było w Kielcach, na każdym koncercie Leo Rojas zaskakuje i robi dla publiczności miłe niespodzianki. 

Michael Jackson Medley - Leo Rojas + Band Live in Kielce 2018

The Last Mohican (der letzte Mohikaner) Leo Rojas + Band Live in Kielce 2018 

Échame La Culpa - Leo Rojas + Band Live in Kielce 2018 Fonsi Lovato 


Poniżej kilka zdjęć z koncertów z Zakopanego i Kielc