TY PODAJESZ KIERUNEK - MY ZAJMUJEMY SIĘ RESZTĄ !

TY PODAJESZ KIERUNEK - MY ZAJMUJEMY SIĘ RESZTĄ !

  • Admin
Organizacja eventów, wakacji, wyjazdów W Polsce, od Bałtyku aż po Tatry jest mnóstwo miejsc, które warto zobaczyć. Marzysz o Tatrach, Bieszczadach, a może wolisz wypoczynek na mazurach lub nad naszym pięknym i często niedocenianym Bałtykiem ? Czy nawet szybkie wypady poza granice naszego państwa.

Zorganizujemy wyjazd dla Ciebie, Twojej rodziny, przyjaciół, klientów, kontrahentów czy współpracowników. Przeżyjecie przygodę swojego życia i z pewnością podzielicie się z całym światem. TY PODAJESZ KIERUNEK - MY ZAJMUJEMY SIĘ RESZTĄ ! 

Wszystko organizujemy tak, by nikt choćby przez chwilę nie czuł się znudzony. Zarezerwujemy nocleg, przestudiujemy mapę, zlokalizujemy parkingi, a jeśli będzie taka potrzeba zorganizujemy dojazd do wybranego miejsca i udostępnimy wam swojego busa. Największą zaletą naszych wyjazdów są ludzie, którzy je tworzą. Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają podróżować, odkrywać, doświadczać nowego, a co najważniejsze każdy z nas ma swoje hobby i pasję. Uwielbiasz morze, wodę, kajaki i relaks, nie tylko dla ciała ale także dla ducha?  Jeden z nas zorganizuję wam czas, w którym odpocznie wasz umysł i ciało.Kochasz góry? Nasi miłośnicy gór zaplanuje wam górski rajd pełen ekstremalnych doświadczeń. Potrzebny będzie przewodnik? Nie ma problemu.Planujesz wyjazd z dziećmi? Zaplanujemy czas tak, by Twoje dzieci przez zabawę uczyły się, a wy odpoczniecie tylko we dwoje. Zorganizujemy czas tak, by razem ze swoimi dziećmi  spędzić czas na świeżym powietrzu. 

Chcesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, ale porostu brak Ci na to czasu? ZAJMIEMY SIĘ TYM! Zapewnimy Twoim pracownikom maksimum rozrywki w każdym miejscu w kraju i za granicą.

Wyjazd rodzinny, spontaniczny wyjazd z grupą przyjaciół, urodziny, imieniny czy po prostu urlop ? Spływ kajakami, rafting, skok ze spadochronem, jazdę of road lub relax na plaży, basen albo wyjście na najwyższy szczyt Tatr, Alp czy Himalai? 

TY MARZYSZ - MY PLANUJEMY !  Planujemy na Twoją kieszeń.

Myślisz, że zaplanujesz i zorganizujesz taki wyjazd SAM w lepszej cenie?  Możesz spróbować, my i tak zorganizujemy to TANIEJ! 
Zaufaj ludziom, zajmującym się tym od lat.


Organizacja wyjazdów już od 199 zł.  Informacje: biuro@newshotel.pl tel. 721 999 440