POZNAJMY SIĘ W TATRACH I PIENINACH

POZNAJMY SIĘ W TATRACH I PIENINACH

  • Admin
Przeżyj niezapomniane trzy dni wędrując wśród górskich krajobrazów i podziwiając piękno natury, a wieczorami relaksując się przy ognisku, grillu i muzyce góralskiej. Odkryj wiosenne oblicze Tatr pod opieką licencjonowanego przewodnika.

Słowacki Raj to słynny w całej Europie obszar turystyczny we wschodniej części Słowacji. Malowniczy region zachwyca stromymi, zapierającymi dech w piersiach kanionami oraz parowami. Niezwykły krajobraz powstał tam dzięki wodzie. Kiedyś był to równinny teren, w którym potoki oraz rzeki Hornád i Hnilec wydrążyły liczne wąwozy. Jeśli dodać do tego urzekające wodospady, z których słynie ten rejon, jaskinie, jamy i uwały, w rezultacie otrzymamy odpowiedź na pytanie dlaczego to miejsce jest nazywane Słowackim Rajem. Jest to bowiem prawdziwy raj dla miłośników przyrody, w którym na pierwszym planie znajduje się to co Słowacja ma najcenniejszego – natura.Wędrując po mapie trochę dalej, tuż obok Słowackiego Raju, dostrzeżemy Słowackie Tatry. Miejsce, które wcale nie ustępuje swoim urokiem pierwszemu. Mimo, że od polskich nie różnią się znacząco, to jednak są dużo bardziej rozległe, pełne odludnionych dolin, malowniczych jezior i krajobrazów. Swoim zasięgiem obejmują wszystkie najwyższe wierzchołki, a liczba turystów odwiedzających szlaki jest dużo mniejsza niż po polskiej stronie gór. Są więc idealnym miejscem do tego, aby odpocząć i zrelaksować się wśród świergotu ptaków i szumu potoku, wdychając rześkie, górskie powietrze.
 Podążając tematyką górskich szlaków, docieramy się do Polski, gdzie na uwagę zasługuje najbardziej charakterystyczny, a zarazem najpiękniejszy szczyt Pienin – Trzy Korony. Słynną skalną koronę, tworzy pięć turni szczytowych. Najwyższa z nich to Okrąglica, licząca 983 m, na której znajduje się platforma widokowa – zobaczymy niej przepiękną panorama na dolinę Dunajca, Beskid Sądecki, Gorce i Tatry. Pozostałe szczyty to Płaska Skała, Nad Ogródki, Pańska Skała i Niżnia Okrąglica.


 Uwielbiasz aktywny wypoczynek? Odkryj z nami wiosenne oblicze Tatr Słowackich, Słowackiego Raju i Pienin. Trzy regiony podczas jednego wyjazdu, z licencjonowanym przewodnikiem górskim. Przeżyj niezapomniane trzy dni wędrując wśród górskich krajobrazów i podziwiając piękno natury, a wieczorami relaksując się przy ognisku, grillu i góralskiej muzyce. Bazą wypadowa to Czorsztyn. Na miejscu będzie obecnych kilku przewodników, nie musisz martwić się kondycją, bo grupy podzielimy według możliwości fizycznych. Każdy będzie mieć możliwość, aby iść we własnym tempie, wyciszyć się i podziwiać najpiękniejszy o tej porze roku region Tatr Słowackich, Słowackiego Raju i Pienin.

DATA: 26.04.2019 - 28.04.2019 (Pełne 3 dni) 

Ilość miejsc: 50

Wyjazd z miast: Warszawa, Radom, Kielce, Kraków, Katowice. (wyjazdy nocą) 

Cena:   PROMOCJA 430 PLN 

KUP WYCIECZKĘ ON-LINE POZNAJMY SIĘ W TATRACH I PIENINACH <<< KLIKNIJ  

PROGRAM: 

DZIEŃ PIERWSZY:  Przyjazd do Słowackiego Raju, około godziny 8:00. Wyjście na szlak. O godzinie 18:00 przyjazd do pensjonatu w Czorsztynie, zakwaterowanie, obiadokolacja, impreza integracyjna (ognisko i grill przy góralskiej muzyce).

DZIEŃ DRUGI: Śniadanie o godzinie 8:00, po śniadaniu wyjazd na szlak w Tatrach Słowackich. O godzinie 18:00 przyjazd do pensjonatu w Czorsztynie, zakwaterowanie, obiadokolacja, impreza integracyjna (ognisko i grill przy góralskiej muzyce).

DZIEŃ TRZECI: Śniadanie o godzinie 8:00, po śniadaniu wyjście na szlak w Pieninach "Trzy Korony" godzina 16:00 wyjazd z Czorsztyna w drogę powrotną. Możliwość zwiedzania ruin zamku w Czorsztynie oraz zamku w Niedzicy. (Bilety wstępu około 25 zł, we własnym zakresie).

CENA ZAWIERA:

  • Przejazd na trasie autokarem.
  • Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, pokoje z łazienkami.
  • Wyżywienie dwa razy dziennie (śniadanie i obiadokolacja).
  • Wieczorem imprezy integracyjne przy grillu, ognisku i muzyce  góralskiej.
  • Prowiant na 2 i 3 dzień wyjścia w góry, możliwość zrobienia  napojów gorących do termosów. 
  • Bilety wstępów do parku.
  • Ubezpieczenie PZU Wojażer.
  • Opieka pilota i licencjonowanego przewodnika górskiego.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami mailowo:  biuro@nh1.pl lub telefonicznie: 721 999 440
Organizator: www.nH1.pl 

 Foto/Internet