Zobacz gdzie z nami wyskoczyć na szybki weekend.

Zobacz gdzie z nami wyskoczyć na szybki weekend.

  • Admin
Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych wyjazdów parodniowych. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby oderwać się od dnia codziennego i choć na chwile przenieś się w miejsca przepiękne stworzone przez naturę. Kameralne wyjazdy, licencjonowani przewodnicy, komfortowa podroż, wyżywienie i pokoje z łazienkami.  Poznaj nasze propozycje, poniżej. Jeśli coś cie zainteresuje kliknij w link pod zdjęciem. 

BŁĘDNE SKAŁY I SKALNE MIASTO (3 DNI) Zapraszamy na niezapomnianą i pełen wrażeń wyjazd trzy dniowy w Góry Stołowe. Podczas wyjazdu zwiedzimy: Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Skalne Labirynty "Błędne Skały", Szczeliniec Wielki (919 m n.p.m.), Skalne miasto w Adršpach , Kudowę Zdrój 

Ceny, terminy i więcej informacji w linku: 

JEDZIEMY DO...CZARNOBYLA (4 DNI)Wyjazd do elektrowni w Czarnobylu pokazuje miejsce, w którym niechlubna historia spotyka się z tajemnicą, a perełka ideologii socjalistycznej jest symbolem wielkiej tragedii mieszkańców.

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  

JEDZIEMY W ALPY, JEDŹ Z NAMI...Chcemy zabrać Ciebie w niezwykłą podróż, którą zapamiętasz do końca życia! Najwyższa część Alp Austriackich to Wielkie Taury, gdzie założony został najostrzej chroniony park narodowy w całym kraju. Bogaty program, sprawi że wyprawę zapamiętasz do końca życia.

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  : 

KOLEJĄ PRZEZ ALPY Zapraszamy Was na niezapomnianą i zapierającą dech przejażdżkę kolejami retyckimi. Część trasy między Thusis a Tirano w 2008 roku została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Podróż pociągiem złożonym ze specjalnych, widokowych wagonów.

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  

RAJ DLA MIŁOŚNIKÓW SKAŁ (3 DNI)Szwajcaria Saksońska, Czeska Szwajcaria, Czeski Raj (3 dni) - To są perełki wyjazdowe jakie oczy Wasze nie widziały. W 3 dni zwiedzimy Szwajcaria Saksońska w Niemczech, Czeską Szwajcarię oraz Czeski Raj. Prawdziwy raj dla miłośników skalnych miast, twierdz, zamków i wodospadów

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:   

SŁOWACKI RAJ (3 DNI) Zapraszamy Państwa na zorganizowany wyjazdy do Słowackiego Raju na pełne 3 dni. Starujemy od marca do listopada.Zorganizowaliśmy ponad 20 wyjazdów, i za każdym razem odkrywamy coś nowego. Nie które osoby jeżdżą z nami po kilkanaście razy, co świadczy że Słowacki Raj wciąga.

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  


ZAJRZYJ DO WNĘTRZA ZIEMI, CZTERY JASKINIE (3 DNI) Morawski Kras to największy i najpiękniejszy obszar krasowy w środkowej Europie. Główną atrakcją turystyczną jest słynna przepaść Macocha o głębokości 138 metrów, z którą wiąże się przerażająca legenda. Morawski Kras jest niezwykłym miejscem, które oczaruje każdego turystę.

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  

ZIMOWY TREKKING W BIESZCZADACH (2 DNI)Trasy dwudniowe ustalamy do panujących warunków w Bieszczadach. Wysyłamy je na e-mail na 7 dni przed wyjazdem, wraz z sugestiami co powinniśmy zabrać na dwudniową sobotnią-niedzielną wyprawę. W przypadku siły wyższej zastrzegamy sobie prawo do zmian trasy i noclegów.

Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  

ZDOBĄDŹ Z NAMI WULKAN ETNA


 
Pięciodniowy wyjazd w którym głównym celem będzie zdobycie z licencjonowanym przewodnikiem szczyt wulkanu Etna. U podnóża wulkanu spędzimy w Schronisku Rifugio Sapienza (Hotel o standardzie 3 gwiazdek) 2 dni (2 noce) Kolejne dwie noce spędzimy w Katanii, skąd udamy się na jednodniowa wycieczkę do Taorminy. 
Ceny, terminy i więcej informacji w linku:  

Więcej ciekawych wyjazdów znajdziecie tutaj: https://www.nh1.pl/products/0/4 

Zobacz również: Wczasy nad morzem z Koncertem Leo Rojas w dniach 16 - 22.07.2019. W cenie: 5 noclegów z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) przejazd na trasie, ubezpieczenie, opieka pilota, bilet na koncert i after party po koncercie. Jeśli nic Was nie zainteresowało, a chcielibyście abyśmy zorganizowali jakiś wyjazd napisz do nas lub zadzwoń. 0048 721 999 440 e-mail: biuro@nh1.pl

Do zobaczenia na wyjazdach...