Leo Rojas ponownie w Polsce! Opera Leśna Sopot.

Leo Rojas ponownie w Polsce! Opera Leśna Sopot.

  • Admin

UWAGA: Całkowity dochód z koncertu jest przeznaczony na wyjście z problemów organizatora, spowodowany nie tylko problemami zamknięcia wszystkich branż w związku z pandemią, a pożarem o którym mówiła cała polska. (podpalenie przez 12 letnie dzieci) Cała historia problemów opisana jest tutaj: Na zgliszczach najpiękniejszy wyrasta owoc... (kliknij) możesz również wesprzeć dowolną kwota. Dziękujemy za każdy grosik wsparcia. 


 
 

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie wirtuoz fletni Pana, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami. Tak będzie i tym razem na jego koncercie w Operze Leśnej w Sopocie 3 lipca 2021 roku! Kup Bilety i ciesz się wyjątkowym koncertem już dziś.


To już piąty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni, w Zakopanem, Świnoujściu, Warszawie czy Kielcach, był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie.

Etniczna i nie tylko muzyka, która chwyta za serce...

Leo Rojas zdobył sławę dzięki sukcesowi w niemieckiej wersji programu „Mam Talent”. Stało się między innymi dlatego, że nadał etnicznej muzyce swoich rodzinnych stron zupełnie nowy wymiar. Do tego dodał największe światowe hity w aranżacji na fletnię Pana – instrument, którego jest wirtuozem. Ten instrument ma niezwykłą moc wzbudzania niezapomnianych emocji, a słuchaczy przenosi w świat magii. „El Condor Pasa” czy motyw przewodni z filmu „Ostatni Mohikanin” to hity, które znają wszyscy, a Leo Rojas sprawił, że chwytają za serce bardziej niż oryginały.
Zagrał dla papieża – zagra też dla Ciebie!

W grudniu zeszłego roku Leo Rojas dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.  

 

Kultowy Leo w kultowej Operze Leśnej

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie artysta, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami. Tak będzie i tym razem na jego koncercie w Operze Leśnej w Sopocie 3 lipca 2020 roku! Kup bilet i ciesz się koncertem już dziś! Bilety NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band koncert live Opera Leśna, Sopot

Kup bilet i ciesz się koncertem już dziś!

Bilety w cenie promocyjnej na niezwykły koncert, można zamówić w sklepie organizatora wydarzenia Koncert LEO ROJAS – CZTERY ŻYWIOŁY – SOPOT 2021 , www.LeoRojas.pl  oraz w Operze Leśnej w Sopocie portalu biletowym www.e-bilet.pl oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce. Liczba biletów jest ograniczona! Koncert cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Wybierz poniżej sektor i kliknij w zdjęcie, zostaniesz przekierowany na stronę zakupu biletów. 

Po koncercie Leo Rojas odbędzie się AFTER PARTY w Klubie "Pod Sceną" Opery Leśnej i muzyce z poczęstunkiem w formie szwedzkiego stołu.W imprezie będzie uczestniczył Leo Rojas wraz zespołem. W klubie będzie otwarty również bar. Impreza do białego rana.
Ilość miejsc 40 - zapisy na zamkniętą imprezę tutaj:  AFTER PARTY w Klubie "Pod Sceną" 
 


Poczujesz się jak organizator z dostępem do wszystkich zakamarków OPERY LEŚNEJ i miejsc organizatora koncertu, gdzie zwykły uczestnik koncertu nie będzie miał dostępu. Będziesz mógł uczestniczyć w próbach i przygotowaniach do koncertu. W dniu koncertu razem z innym osobami z "Super VIP" będziesz miał sale wraz z napojami zimnymi i ciepłymi, z przekąskami, daniami gorącymi. Tam odpoczniesz oraz zrelaksujesz się przed koncertem. Sam koncert będziesz oglądał sektora VIP (pierwszy rząd) .Otrzymasz plakietkę ORGANIZATOR SUPER VIP. oraz wejście na AFTER PARTY po koncercie. Kup on-line

TRANSMISJA KONCERTU W INTERNECIE!

Jeśli nie możesz uczestniczyć w koncercie możesz wykupić dostęp do transmisji online w systemie PPV w jakości FUlL HD.

Z racji iż koncert jest charytatywny, za zakup kodu dostępu możesz wybrać kwotę jaką chcesz zapłacić.

Po zakupie, kod dostępu zostanie wysłany na maila podanego podczas składania zamówienia.

Uwaga! Zachowaj kod i nie poddawaj go nikomu! Kod wpisz w dniu koncertu. Nie wcześniej jak o godzinie 18:00 czasu Polskiego!

Kup kod do transmisji Koncertu LEO ROJAS  (kliknij)

 Transmisja koncertu będzie dostępna tutaj: https://ppv24.pl/leorojas/ 
 
Więcej informacji o koncercie: 
 

Posłuchaj kilka utworów i zobacz, jak wyglądają koncerty wielkiego artysty LEO ROJAS!