Nowa firma, ale marka zostaje! NH1 działa dalej i zaprasza na wycieczki oraz inne atrakcje!

Nowa firma, ale marka zostaje! NH1 działa dalej i zaprasza na wycieczki oraz inne atrakcje!

  • Admin
Czy ciężkie czasy mamy już za sobą? Mamy nadzieję, że tak. Liczymy, że będziemy mogli działać już bez ograniczeń. A przede wszystkim liczymy na Was, zakręconych na punkcie podróżowania miłośników turystyki! Już teraz mamy dla Was gotowych kilka perełek.

Dla wielu osób, instytucji i firm czasy pandemii były, a dla wielu nadal są, ciężkie. Mamy nadzieję, że dla Was, naszych Klientów, te ciężkie chwile są już historią.

Czas zmian!

My, czyli ekipa NH1, również mamy nadzieję, że teraz nadejdą lepsze czasy. Aby móc dalej sukcesywnie działać, musieliśmy nie tylko przejść ciężkie chwile, ale dokonać też kilku zmian. Odradzamy się, w tym także odbudowujemy się po pożarze, jaki nas spotkał zimą tego roku.

Jedną ze zmian jest taka, że działamy jako nowa firma – Grupa ITM. Firma jest nowa, ale to tylko zmiana formalna. Dla Was, fanatyków turystyki w najlepszym wydaniu, to nic nie zmienia. Nadal działamy pod marką NH1. Dla Was nie zmieni się nic. Jeśli tylko, to na lepsze, ponieważ szykujemy dla Was świetną ofertę na trwający już sezon turystyczny.

Leo Rojas na początek lata i lepszych czasów

Zanim jednak zabierzemy Was na szybkie jednodniowe wypady czy wycieczki weekendowe, które tak bardzo lubicie. zapraszamy Was na wyjątkowy koncert. Już 3 lipca w Operze Leśnej wystąpi nasz dobry znajomy Leo Rojas. Zapraszamy go do Polski już po raz piąty. Tym razem będzie to koncert w znacznej mierze charytatywny – wręcz ratunkowy. Dla nas, dla artystów i całej branży. Pomożecie?

Kto z Was będzie chciał przeżyć niesamowite chwile, zapraszamy gorąco do Opery Leśnej w Sopocie.

Kto nie może tam być, a chce tak samo świetnie się bawić, zapraszamy przed ekrany. Dowolne, ale koniecznie z dostępem do internetu. Ten koncert będzie bowiem transmitowany LIVE on-line.

Tutaj kupisz bilety na koncert Leo Rojasa lub dostęp on-line w formie „pay per view”:

KONCERT LEO ROJAS 2021 – OPERA LEŚNA, SOPOT
Nowości w NH1

Koncert to tylko wstęp i mamy nadzieje, że dobry prognostyk na wspaniały sezon urlopowy. Już mamy dla Was gotowe wycieczki i wyjazdy, w tym wiele nowości. Jedną z nich będą wycieczki za Zakopanego w różne zakątki Tatr.

Powołaliśmy też do życia klub sportowo-turystyczny Wojażer, który zaoferuje Wam wiele profitów. Szczegóły poznacie wkrótce.

Nasi Klienci, których nie mogliśmy zabrać na opłacone już wycieczki, będą mogli teraz z nawiązką wykorzystać poniesione już wydatki. Nic nie stracicie!

Dla zabezpieczenia się na przyszłość powołujemy właśnie fundację, która będzie gromadzić środki. Chcemy polegać na sobie w razie ewentualnych problemów, choć liczymy, że są one już za nami.

Zachęcamy Was do śledzenia naszej strony oraz Facebooka i zapraszamy do korzystania z naszej oferty!


Jeśli masz ochotę, możesz nas wesprzeć dowolna kwotą tutaj: https://zrzutka.pl/nh1  dziekujemy za każdy grosik.

Do zobaczenia na szlakach!