Wielka akcja pomocy dla Jasia Czarnoty. Byliśmy tam!

Wielka akcja pomocy dla Jasia Czarnoty. Byliśmy tam!

  • Admin
W sobotę mieliśmy wielką przyjemność wziąć w udział w pięknej imprezie, jaką było „Charytatywne kółko dla Jaśka”, czyli impreza ze zbiórką pieniędzy dla Jasia Czarnoty, chłopca chorego na nowotwór.

Jaś Czarnota ma cztery lata, mieszka w Markach pod Warszawą. Zdiagnozowano u niego neuroblastomę – nowotwór jamy brzusznej. Chłopiec walczy dzielnie z chorobą, ale leczenie będzie bardzo drogie – nawet milion złotych.

Wśród licznych akcji pomocy było właśnie „Charytatywne kółko dla Jaśka”. Impreza odbyła się na osiedlu Rejów w Skarżysku-Kamiennej tuż obok, a częściowo na Ośrodku Wypoczynkowym „Rejów”, którego jesteśmy gospodarzami.

Jak współgospodarze imprezy nie mogliśmy nie dorzucić czegoś od siebie. Wszystkich, którzy po spacerze czy bieganiu mieli ochotę coś zjeść, mogli posilić się kiełbaskami, które przygotowaliśmy.

Na Ośrodku Wypoczynkowym „Rejów” zaoferowaliśmy pływanie kajakami, a grupa paramilitarna Gorilla TST ze Starachowic zaprezentowała pokaz odbicia zakładników. Brali w nim udział członkowie naszej ekipy i nasze auta.

Impreza była niesamowita i cieszymy się ogromnie, że mogliśmy dołączyć się do akcji, która zmobilizowała tyle ludzi o wielkich sercach. Nasza Restauracja Myśliwska - Jedznie na dowóz Skarżysko-Kamienna zapewniła ciepły posiłek dla chętnych.

Nie było to nasze pierwsze i na pewno nie będzie to ostatnia forma wsparcia Jasia Czarnoty od Biura Podróży NH1.

Relację zdjęciową zobaczycie tutaj: Charytatywne kółko dla Jasia Czarnoty

A poniżej film, jaki nakręciliśmy z tego wydarzenia. Jego autorem jest Marcin Kosmala