Ideologia singli? W NH1 nie mamy z tym problemu. Mamy za to wycieczki dla singli!

Ideologia singli? W NH1 nie mamy z tym problemu. Mamy za to wycieczki dla singli!

  • Admin

Media w całej Polsce obiegły informacje o krytyce „ideologii singli” przez arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. My w NH1 chętnie widzimy singli i osoby samotne na naszych wycieczkach. Mało tego, zapraszamy też na specjalnie przygotowane wycieczki dla singli.

– Nie żyjemy dla siebie i nie umieramy dla siebie, wbrew lansowanym dzisiaj najprzeróżniejszym ideologiom – tak powiedział duchowny, według tego, co podają media.

Arcybiskup Marek Jędraszewski miał dodać, że „ideologia singli” promuje egoistyczne, samotne życie, którego podstawowym i jedynym celem jest zaspokajanie potrzeb jednostki przy braku nawiązywania głębszych relacji.

Można mieć różne zdanie, ale my nie uważamy tak jak duchowny. Wręcz przeciwnie, zapraszamy singli na nasze wycieczki, ale nie po to, żeby jakoś promować taki styl życia, lecz wręcz przeciwnie.


Zobacz nasze wycieczki dla singli:

WYCIECZKI DLA SINGLI I OSÓB SAMOTNYCH Z NH1

 

Wycieczki dla singli w NH1 to sposób, aby nasi Klienci, miłośnicy turystyki i zwiedzania, mogli nie tylko zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, ale mogli też poznać nowe osoby i w miłym towarzystwie podobnych sobie osób spędzać miłe chwile na górskich szlakach, morskich plażach czy uliczkach starych miast.

Na nasze wycieczki dla singli zapraszamy nie tylko osoby, które z takich czy innych powodów są singlami. Zapraszamy też osoby samotne, które chcą oderwać się do rzeczywistości i przeżyć wyjątkowe chwile. Wycieczki dla osób samotnych to okazja, żeby zachować w pamięci piękne wspomnienia, ale też i nawiązać znajomości.


Zostały ostatnie miejsca:

POZNAJMY SIĘ W TATRACH I PIENINACH - WYJAZD DLA SINGLI I NIE TYLKO

wycieczka pieniny


A tak w ogóle to wycieczki dla singli wcale nie są przeznaczone tylko dla osób prowadzących taki tryb życia. Nikogo nie sprawdzamy, nie zaglądamy w dowód osobisty. Jeśli Ci się podoba któraś wycieczka dla singli, zabierz bliską sobie osobę i jedź z nami!

Niezależnie od opinii różnych osób, my naszej oferty wycieczek dla singli czy wycieczek dla osób samotnych nie zamierzamy zlikwidować. Wręcz przeciwnie, będziemy ją rozwijać i oferować nowe miejsca i kierunki.


Praga jest zawsze świetnym wyborem na wycieczkę dla singli i nie tylko.

ZAKOCHAJ SIĘ W PRADZE – WYJAZD DLA OSÓB SAMOTNYCH I NIE TYLKO


Naszą specjalnością są też zloty singli. Najbliższy już wkrótce, w Skarżysku-Kamiennej, mieście „rodzinnym” Biura Podróży NH1.Zobacz szczegóły:

ZLOT SINGLI W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH – SKARŻYSKO-KAMIENNA 2020


Zapraszamy!