Charytatywny konkurs z NH1. Pomóż Jasiowi choremu na raka - opisz swoje wymarzone miejsce do odwiedzenia – możesz wygrać voucher!

Charytatywny konkurs z NH1. Pomóż Jasiowi choremu na raka - opisz swoje wymarzone miejsce do odwiedzenia – możesz wygrać voucher!

  • Admin
NH1 zaprasza do udziału w konkursie i jednocześnie wsparcia małego Jasia Czarnoty – chłopca chorego na nowotwór – neuroblastomę. Wystarczy niewiele, żeby wesprzeć chłopca, a można wygrać cenne nagrody od NH1.

Jaś Czarnota to czterolatek, mieszkaniec podwarszawskich Marek, który cierpi na ciężki przypadek neuroblastomy – nowotworu jamy brzusznej. Guz został odkryty w czerwcu, gdy był już bardzo zaawansowany. Leczenie, które czeka chłopca, jest kosztowne, ponieważ nie jest refundowane. Składa się z kilku etapów. Trwa już zbiórka pieniędzy, ale jeszcze wiele brakuje.

Więcej o Jasiu tutaj: Jaś Czarnota

Dlatego właśnie zachęcamy Was, klientów Biura Podroży NH1 i nie tylko, do pomocy Jasiowi.

Aby wziąć udział w konkursie:

  • W komentarzu do posta na Facebooku na profilu NH1, gdzie będzie link do tego artykułu, opisz swoje wymarzone miejsce na świecie, które chciałbyś odwiedzić. Uzasadnij wybór, możesz opatrzyć komentarz zdjęciem.
  • Postaraj się, aby twój komentarz zdobył jak najwięcej reakcji. Jak to zrobisz, to już twoja inwencja :)
  • Wejdź na zbiórkę dla Jasia https://www.siepomaga.pl/jan-czarnota i wpłać dowolną kwotę opatrując wpłatę w polu PODPIS dopiskiem „twoje imię i nazwisko razem z NH1 dla Jasia”. Kwota nie ma wpływu na wynik konkursu. Liczy się każda złotówka!

Post na Facebooku, pod którym odbywa się konkurs: Link do zbiórki na rzecz Jasia Czarnoty:

Pięć osób, których komentarze zdobędą najwięcej reakcji, otrzyma nagrody:

  • Nagroda główna dla zwycięzcy – voucher o wartości 1000 złotych na weekend dla dwóch osób w hotelu Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem
  • Cztery równorzędne nagrody dla osób, które zajmą miejsca od 2. do 5. – vouchery o wartości 500 złotych do wykorzystania na dowolne wycieczki z oferty NH1

Warunkiem otrzymania nagrody jest dokonanie wpłaty na zbiórkę dla Jasia (kwota dowolna, jak napisano wyżej).

Konkurs trwa do 30 września 2020 roku do północy. Liczbę reakcji podzielimy przez liczbę dni obecności komentarza na Facebooku, aby szanse były równe dla wszystkich.

Razem pomóżmy małemu chłopcu!