Nowa data koncertu Leo Rojasa w Polsce - Leo Rojas concert in Poland with a new date

Nowa data koncertu Leo Rojasa w Polsce - Leo Rojas concert in Poland with a new date

  • Admin
For English version, please, see below.

Drodzy fani Leo Rojasa!

Z ogromnym smutkiem przekazujemy Wam informację, że zaplanowany na październik 2020 r. koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live w Operze Leśnej w Sopocie nie odbędzie się w tym terminie, ale została już ustalona nowa data.

Przyczyn na pewno się domyślacie. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam na przeprowadzenie koncertu z taką oprawą, jakiej oczekujecie Wy, i na jaką zasługuje Leo Rojas i jego muzyka. Do ostatniego dnia nie bylibyśmy nawet pewni, czy koncert w ogóle dojdzie do skutku. Sytuacja w kraju jest bardzo zmienna i pełna niewiadomych.

Mamy dla Was jednak drugą, lepszą wiadomość. Nowa data koncertu Leo Rojasa to 3 lipca 2021 r. Liczymy, że do tego momentu sytuacja już będzie ustabilizowana.

Bilety, które zakupiliście, zachowują ważność. Osoby, które zdecydują się je zatrzymać, otrzymają od nas wkrótce gadżet-niespodziankę. Naprawdę fajną!

Na koncert przygotujemy też specjalną ofertę wycieczek i wczasów z udziałem w koncercie. Na pewno przygotujemy też coś ekstra, aby wynagrodzić Wam, fanom Leo, cierpliwe wyczekiwanie na jego występ.

Choć taki obrót sprawy jest niezależny od nas, przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy, że spotkamy się w lipcu 2021 r., w jeszcze większym gronie, w okolicznościach, które pozwolą nam w pełni i bez żadnych obostrzeń cieszyć się cudowną muzyką Leo Rojasa.

W razie pytań służymy pomocą.

Z pozdrowieniami.

Ekipa NH1

 ----

Dear Leo Rojas fans!

With great sadness but we need to inform you that the NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live concert planned for October 2020 at the Opera Leśna in Sopot, Poland is cancelled and postponed to a new date.

You surely guess the reasons. The epidemiological situation does not allow us to run the gig in the way You expect it and the way Leo Rojas and his mysic deserve. Until the last day we cannot be sure if the concert would even take place. The situation in Polnad and abroad is very dynamic and full of uncertainty.

However, we have the second and much better news for you. The new date of the Leo Rojas concert in Poland is July 3rd, 2021. Place remains the same – Opera Leśna (eng. The Forest Opera House), Sopot, Poland. We hope troubles will be over by then.

The tickets you have purchased remain valid. People who decide to keep them will receive a surprise gadget from us. It is going to be really cool!

For the concert, we will also prepare a special offer of trips and holidays with a visit to the concert. We will prepare something extra to reward you, Leo fans, for patient waiting for his performance.

Situation like this is not up to us, but we apologize for postponement. Hopefully, we will meet in July 2021, in an even larger group to fully enjoy Leo Rojas wonderful music without any restrictions.

If You have any questions please do not hesitate to conatct us via e-mail!

Regards.

NH1 Team